1 2 3 4

Úvod

Filozofií společnosti Czech Investment Services s.r.o. je maximální bezpečí majetku klienta a jeho dlouhodobý růst. Na základě našich zkušeností jsme přesvědčení o tom, že toto zadání plní nejlépe produkty kolektivního investování -   otevřené podílové fondy. V rámci dalšího snížení rizik tyto investice realizujeme prostřednictvím Vašeho osobního majetkového účtu (depozita) v Lucembursku. Zastáváme myšlenky nízkonákladovosti a dlouhodobosti.

Spolupracujeme s fondovou platformou Moventum S.C.A., která umožňuje naplňovat potřeby klientů a plnit jejich cíle. Platforma Moventum je zcela nezávislá na poskytovatelích produktů, proto naší finanční zástupci mohou poskytovat své služby klientům nestranně a bez střetu zájmů.Díky našim partnerům Vám můžeme zprostředkovat rozsáhlou škálu podílových fondů od těch nejlepších investičních společností působících na kapitálovém trhu. Celkově se nabízí více než 9000 podílových fondů od 420 investičních společností.

Pokud Vás tento úvod zaujal, pokusíme se Vám na této webové stránce vysvětlit základní pojmy a filozofii investování na kapitálovém trhu a nabídnout Vám řešení spoření na stáří nebo možnosti zhodnocení Vašich peněz tak, aby neztrácely hodnotu.


Investiční kalkulačka - zde