1 2 3 4

Úvod

Trápí i Vás nízké úroky v bankách, nebo slabé zhodnocení produktů v 3. důchodovém pilíři? Je dostupnost Vašich investovaných finančních prostředků omezená? Chcete si spořit již od minimálních částek a zároveň mít tyto prostředky kdykoli k dispozici bez jakýchkoliv storno poplatků?  

Filozofii společnosti Czech Investment Services s.r.o. (CIS) je maximální bezpečnost majetku klienta a jeho dlouhodobý růst. Zároveň zastáváme myšlenku nízkonákladovosti a dlouhodobé spolupráce, která je základním předpokladem efektivního fungování vztahu mezi klientem a společností. Na základě našich zkušeností jsme přesvědčeni o tom, že toto zadání nejlépe splňují produkty kolektivního investování - otevřené podílové fondy. V rámci minimalizace rizik realizujeme Vaše investice prostřednictvím Vašeho osobního majetkového účtu v Lucembursku.

Díky našim partnerům Vám můžeme zprostředkovat rozsáhlou škálu podílových fondů od těch nejlepších investičních společností působících na kapitálovém trhu. V rámci České republiky spolupracujeme jako specialisté na podílové fondy s lucemburskou společnosti Moventum S.C.A., jejich fondová platforma umožňuje realizovat potřeby klientů a dosahovat jejich cíle. Platforma Moventum je zcela nezávislá na investičních společnostech a proto mohou naši spolupracovníci poskytovat své služby klientům nestranně a bez jakéhokoliv střetu zájmů. 

Pokud Vás tento úvod zaujal, pokusíme se Vám na naší webové stránce v krátkosti vysvětlit základní pojmy a filozofii investování na kapitálovém trhu pro běžné lidi, popsat naše produkty a zároveň Vás přesvědčit o nutnosti jakékoli formy spoření, tedy zhodnocování Vašich volných finančních prostředků. Výsledkem by měl být návrh řešení spoření, ať už na důchod, nebo jen všeobecné zhodnocení Vašich peněz formou, která zabraňuje ztrátě jejich reálné hodnoty v čase.


Investiční kalkulačka - zde

^